Kloner – to marka naszych produktów, wprowadzona w 2002 roku. Obejmuje szeroką gamę tonerów i bębnów regenerowanych do drukarek laserowych czołowych producentów – Canon, HP, Lexmark, Samsung, Oki, Epson, Minolta, Xerox.

Specjalizujemy się w produkcji zamiennych kaset do drukarek kolorowych – Canon i HP. Od lat stosujemy najlepsze komponenty do regeneracji takich firm jak Uninet, Static Control, Katun, IPM.

Nasze wkłady z serii PREMIUM gwarantują jakość wydruku porównywalną z wkładami oryginalnymi, często przy zwiększonej wydajności o 20-50%. Stosując zamienniki KLONER można ograniczyć wydatki na zakup materiałów eksploatacyjnych do drukarek od 40 do nawet 80%. Ponadto, stosując nasze zamienne wkłady, chronicie Państwo środowisko naturalne.

Główne zalety naszych tonerów i bębnów to:

  • gwarancja na produkt – 2 lata
  • pełne wsparcie serwisowe dla firm i użytkowników indywidualnych
  • wysoka jakość i wydajność kaset Kloner
  • bezpieczne drukowanie – dla tonera i drukarki
  • oszczędność kosztów wydruków

Refabrykacja tonerów laserowych KLONER polega na wymienieniu wszystkich zniszczonych i zużytych części na nowe oraz napełnieniu kasety dedykowanym tonerem. Po zakończeniu procesu gotowy toner poddawany jest testom jakościowym w drukarce, a następnie pakowany.

Produkcja wkładów atramentowych KLONER podzielona jest na trzy etapy: wstępną selekcję, napełnienie, testy. Wstępna selekcja polega na optycznym sprawdzeniu wkładu, następnie głowice napełniane są atramentem, a etap testów polega na sprawdzeniu w elektronicznych testerach i testowaniu w drukarkach.

Taki proces produkcji pozwala nam na zaproponowanie Państwu wysokiej  jakości naszych kaset.  W okresie 2 lat (lub do wyczerpania tonera – środka barwiącego) od daty zakupu, otrzymują Państwo gwarancję „zadowolenia” lub zwrot kosztów zakupu naszego wkładu. Dodatkowo gwarancją objęta jest też Państwa drukarka.